İnternet Reklam

İnternette reklam, internetin hayatımıza girdiği ilk günlerden itibaren popülaritesi artan bir reklam  şeklidir. Gerek internet teknolojisinin günden güne gelişmesi, gerekse bu platformdaki reklamların düşük maliyetli olması, diğer reklamlara göre avantaj sağlamaktadır. 

İnternet reklamlarının diğer bir önemli üstünlüğü ise geri bildiriminin  hızlı olmasıdır. Diğer  platformlarında yayınlanan reklamların etkinliği bir ay gibi uzun bir sürede ölçülebilirken, internet reklamlarının ölçümlenmesi en çok bir saatte gerçekleşmektedir.

Yayında olan bir reklamın  belirlenen bir süre içerisinde kaç kez gösterildiği ve  tıklama aldığı raporu çok kısa zamanda reklamverenin bilgisine  sunulur. 

 Aynı zamanda internet reklamları üzerinde anlık değişimler de yapılabildiğinden, gelen tepkilere göre reklam revize edilebilmektedir.     

 

Diğer taraftan internette özel olarak ulaşmak istediğiniz kitleye reklam yaparsınız.   Doğru oluşturulmuş bir kampanyada, reklamınız, faaliyetinizle ilgili kişilere yani sizden hizmet veya ürün almaya hazır bir hedefe sunulacağından geri dönüş almanız kısa zamanda gerçekleşecektir.

AZ ÖDEYİN ÇOK KAZANIN

Bir reklamveren olarak, internet reklamlarının  yüksek maliyetli olacağını düşünüyor olabilirsiniz. Oysa durum sanıldığı gibi değildir. Sayılan tüm avantajlarının yanı sıra, bir internet reklamı hazırlanması ve yayınlanmasının  maliyeti, televizyon, radyo ve basılı medyadan çok daha düşüktür.

 

İnternet reklamları gösterildiğinde değil, tıklanarak size ulaşıldığında ücretlendirilir.

Blog Son Yazılar

Google Adwords Nedir? 04.02.2010

Dizin En İyiler

Amerika'da Halıcılık

Antika, İran, Etnik, Türk..
Dünyanın En Büyük Halı Pazarı
www.rugsarea.net

Türkiye'de Tatil Tur

Türkiye'yi Gezerek Öğrenin
Onlarca Turumuzdan Birine Katılın
www.tourstravel.org

Sınırsız Kurumsal Hosting

Sadece Kurumsal Firmalara Özel
Sınırsız Hosting Planları...
www.hostingo.net

Hediye Tavsiyeleri

Sevgiliye, Anneye, Arkadaşa...
Herkes İçin Hediye Tavsiyeleri
www.yinemihediye.com

Web Sitemi Buraya Nasıl Yerleştiririm?