Google Reklam

Reklamınızın kaçıncı sırada görüntülenmesini istediğiniz ölçüde ödeme yaparsınız. Fiyatlandırmayı belirleyen bir diğer husus tıklama başı maaliyettir. Reklamınız gösterildiği kadar değil tıklandığı kadar ödeme yaparsınız.

Google sponsor bağlantıları (Adwords) nedir?

Google arama motorunda ilgili olduğunuz kelimeleri yazdığınızda çıkan sayfanın sağ bölümündeki gözüken sonuçlar sponsor bağlantıdır. Bu sonuçlar, göz önünde bulunması dolayısıyla hedefe ulaşmada çok etkilidir.
Bu sistemde tıklama başına ödeyeceğiniz maaliyeti kendiniz belirleyebilir, günlük olarak ödeyeceğiniz ücreti sınırlandırabilirsiniz.

Ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili anahtar kelimeleri belirleyerek sizinle ilgilenen potansiyel müşteri kitlesini bulur, sizinle ilgisi olmayan ziyaretçilerin bütçenizi gereksiz düşürmelerine mani olursunuz.
Neden sponsor bağlantıları kullanmalıyım?

Arama motorlarında anahtar kelimeler doğrultusunda çıkan sonuçlarda iyi optimize edilmiş rakip firmaların çıkma olasılığı vardır. Bu durumda arama sayfalarında yükselmek zaman alabilir. Bu zaman zarfında en akıllıca hareket sponsor bağlantıları kullanıp sayfanın sağ üst köşesinde görünmektir.

ReklamNet arama motorlarına kayıt, arama motoru optimizasyonu, sponsor bağlantı hizmetleri, web sitesi yapımı ve web siteniz için en uygun çözümlerin belirlenmesi konusunda uzman firma olarak hizmetinize açıktır.

Blog Son Yazılar

Google Adwords Nedir? 04.02.2010

Dizin En İyiler

Amerika'da Halıcılık

Antika, İran, Etnik, Türk..
Dünyanın En Büyük Halı Pazarı
www.rugsarea.net

Türkiye'de Tatil Tur

Türkiye'yi Gezerek Öğrenin
Onlarca Turumuzdan Birine Katılın
www.tourstravel.org

Sınırsız Kurumsal Hosting

Sadece Kurumsal Firmalara Özel
Sınırsız Hosting Planları...
www.hostingo.net

Hediye Tavsiyeleri

Sevgiliye, Anneye, Arkadaşa...
Herkes İçin Hediye Tavsiyeleri
www.yinemihediye.com

Web Sitemi Buraya Nasıl Yerleştiririm?